Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rada Rodziców

Czcionka:
Instrukcja wnoszenia opłaty na Radę Rodziców.
Mamy 2 możliwości
1. Przelew
Konto Rady Rodziców: 06 9072 0002 3002 0202 8556 0001
Tytułem: Wpłata na Radę Rodziców, imię i nazwisko ucznia/uczennicy, klasa, rok szkolny ( w przypadku rodzeństwa należy wymienić dane wszystkich dzieci uczących się w SP)
np. Wpłata na Radę Rodziców Jan Kowalski klasa 3a, Maria Kowalska 6a 2018/2019
2. Wpłata gotówkowa w Sekretariacie Szkoły lub u Skarbnika klasowego.
Ważne: proszę podać dane wszystkich dzieci w przypadku rodzeństwa
Opłata na rok 2018/2019 wynosi 50 zł. Opłatę wnosimy jednorazowo niezależnie od ilości dzieci uczących się w naszej szkole.
 

 

Rady klasowe rodziców

Ia przewodnicząca klasy: Szwargot Marta
zastępca przewodniczącego: Adamowicz Sławomir
skarbnik: Kudlak Magdalena
Ib Przewodnicząca: Słowińska Monika
Zastępa Przewodniczącej: Skotarczak-Mruk Milena
Skarbnik: Jaskulska Iwona
Ic Przewodnicząca: Piątkowska Małgorzata
Zastępca: Ciężka Anna
Skarbnik: Pietroń Rafał
Id Przewodnicząca: Myszkowska Marta
Zastępa Przewodniczącej: Marciniak Przemysław
Skarbnik: Szkudlarek Anna
Ie Przewodniczący: Stanisławiak Adam
Zastępca: Runowska Agnieszka
Skarbnik: Włodarczyk Małgorzata
IIa przewodnicząca : Bauza Agnieszka
zastępca przewodniczącego: Miśkiewicz Maria
skarbnik: Latawiec Maciej
IIb Zastępca: Kurdej Agnieszka
Skarbnik: Różańska-Kirschke Anna
Przewodnicząca: Rakowska Joanna
IIc przewodnicząca: Zawadzka-Til Adriana
zastępca: Wypych Karolina
skarbnik: Węckowska Marta
IId przewodniczący: Bembnista Piotr
zastępca przewodniczącego: Polus Alina
skarbnik: Gumna Alicja
IIa przewodnicząca: Celebucka Anita
skarbnik: Zwierzchlewska Małgorzata
IIIb Przewodnicząca: Siłacz Sylwia
Zastępca przewodniczącej: Gramsz Agnieszka
Skarbnik: Nowicka Marika
IVa przewodnicząca: Komosa - Kaźmierczak Magdalena
zastępca przewodniczącej: Orłowska Marta
skarbnik: Gnalicka Izabela
IVb

Przewodnicząca: Falak Ilona

Zastępa Przewodniczącej: Romańczuk Karolina
Skarbnik: Pałka Małgorzata

IVc Skarbnik: Przybylska Joanna
Zastępca Przewodniczącej: Król Krzysztof
Przewodnicząca: Jaźwiec Natalia
IVd przewodnicząca: Skrzypek Hanna
zastępca przewodniczącej: Kubiak - Rutkowska Agnieszka
skarbnik: Grzybek Magdalena
IVe Przewodnicząca: Czarnecka-Tafelska Anita
Zastępa Przewodniczącej: Maćkowiak Iwona
Skarbnik: Konieczna Urszula
IVf Przewodnicząca: Jóźwik Paulina
Zastępca przewodniczącego.: Krupa Małgorzata
Skarbnik: Chyła Dominika
Va przewodnicząca: Szczepaniak Anna
zastępca: Czombik Natalia
skarbnik: Tomiak Aldona
Vb Przewodniczący: Polus Jarosław
Zastępca Przewodniczącego: Markiewicz Mariusz
Skarbnik: Wrzos Agnieszka
Vc Przewodnicząca: Kaźmierska Olga
Zastępca : Klapczyńska Agnieszka
Skarbnik: Śledź Elia
Vd Przewodnicząca : Runowska Agnieszka
Zastępca : Subsar Katarzyna
Skarbnik: Stańczyk Katarzyna
VIa Przewodniczący: Leśniewski Marcin
VIb przewodnicząca: Jankowiak Anna
z-pca przewodniczącej: Kudrej Agnieszka
skarbnik: Katner Dorota
VIc Przewodniczący: Majek Tomasz
Zastępca: Gramsz Sławomir
Skarbnik: Stachowska Monika
VIIa Przewodnicząca: Stanisławiak Magdalena
Zastępa Przewodniczącej: Siwek Joanna
Skarbnik: Kupś Marzena
VIIb Przewodnicząca: Cugier Aleksandra
Zastępca: Mierzwa Monika
Skarbnik: Garczyńska Paulina
VIIIa Przewodnicząca: Kulona Karolina
Zastępa Przewodniczącej: Cieliczko Katarzyna
Skarbnik: Tomczak Maria
VIIIb przewodniczaca: Subsar Katarzyna
zastępca przewodniczącej: Kupś Monika
członek: Bielejewska Agnieszka
VIIIc przewodnicząca: Baksalara Justyna
z-c przewodniczącej: Ziemniewska Karolina
skarbnik: Stefańska Katarzyna

 

Zegar

Kalendarium

Maj 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny