Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rada Rodziców

Czcionka:
 Rada Rodziców.
 
 
 

Prezydium Rady Rodziców:

Przewodniczący - Tomasz Majek
Zastępca Przewodniczącego - Krystyna Laskowska
Skarbnik - Olga Kaźmierska

Komisja Rewizyjna:

Joanna Rakowska
Kamila Rosiakowska
Magdalena Grzybek

 

Rady klasowe rodziców

 

Ia przewodniczący: Krzewina Marek
zastępca: Krakowiak Karolina
skarbnik: Samoląg Katarzyna
Ib przewodnicząca: Rosiakowska Kamila
zastępca przewodniczącej: Tomaszewska Marta
skarbnik: Hadrych Anna
Ic Przewodnicząca: Tomczak Katarzyna
Zastępca: Klonowska Aurelia
Skarbnik: Kmiecik Beata
Id przewodnicząca: Ciszek Beata
zastępca przewodniczącej: Laskowska Krystyna
skarbnik: Nowak Dorota
Ie Boguszewska Fortunata - Zastepca
Grzelka Anna - Przewodnicząca
Skitek Andrzej - Skarbnik
IIa przewodnicząca klasy: Szwargot Marta
zastępca przewodniczącego: Adamowicz Sławomir
skarbnik: Kudlak Magdalena
IIb Przewodniczący: Przybysz Zenon
Zastępca przewodniczącego : Nowacka- Snela Urszula
Skarbnik: Jaskulska Iwona
IIc Przewodnicząca : Ciężka Anna
Zastępca przewodniczącej : Konieczna Anna
Skarbnik: Pietroń Rafał
IId Przewodnicząca: Myszkowska Marta
Zastępca: Marciniak Przemysław
Skarbnik: Szkudlarek Anna
IIe Przewodniczący: Stanisławiak Adam
Zastępca przewodniczącego : Runowska Agnieszka
Skarbnik: Kalinowska Wanda
IIIa przewodniczący: Marchwiak Artur
zastępca przewodniczącego: Waszkowiak Anna
skarbnik: Latawiec Maciej
IIIb Przewodnicząca: Rakowska Joanna
Zastępca: Kurdej Agnieszka
Skarbnik: Różańska-Kirschke Anna
IIIC

Przewodniczący : Til- Zawadzka Adriana
Zastępca : Wypych Karolina

Skarbnik: Węckowska Marta

IIId Gumna Alicja - skarbnik
Pietrzak Natalia - Przewodnicząca
Polus Alina - Zastępca
IVa przewodnicząca: Templin Sylwia
zastępca przewodniczącego: Przybylak Joanna
skarbnik: Kordylasińska Justyna
IVb Przewodnicząca: Hadrych Anna
Zastępca przewodniczącego: Gładysiak Agnieszka
Skarbnik: Kaczmarek Agnieszka
Va przewodnicząca: Komosa - Kaźmierczak Magdalena
zastepca przewodniczącej: Matysiak Kornelia
skarbnik: Gnalicka Izabela
Vb
Vc skarbnik: Przybylska Joanna
przewodniczący: Przybysz Marcin
zastępca przewodniczącego: Burdelska Katarzyna
Vd przewodnicząca: Skibińska Małgorzata
zastępca przewodniczącej: Kubiak - Rutkowska Agnieszka
skarbnik: Grzybek Magdalena
Ve przewodniczący: Czarnecka-Tafelska Anita
zastępca przewodniczącego: Maćkowiak Iwona
skarbnik: Konieczna Urszula
Vf Kuśnierz Renata - przewodnicząca
Muszyńska Neumann Anna - Skarbnik
Owsianna Ewelina - zastępca
VIa przewodniczący: Olejnik Tomasz
zastępca: Tomiak Aldona
skarbnik: Piotrowska Aneta
VIb Przewodniczący: Polus Jarosław
Zastępca: Markiewicz Mariusz
Skarbnik: Sucharska Justyna
VIc Przewodnicząca: Kaźmierska Olga
zastępca przewodniczącej: Klapczyńska-Wilk Agnieszka
Skarbnik: Śledź Eliza
VId Skarbnik: Przybysz Ewelina
Przewodnicąca: Runowska Agnieszka
Zastępca przewodniczącego: Banaszczyk Piotr
VIIa Przewodnicząca : Duralska Urszula
Zastepca: Gnalicka Izabela
Skarbnik: Gorzelana Katarzyna
VIIb Przewodnicząca: Jankowiak Anna
Zastępca : Kudrej Agnieszka
Skarbnik: Katner - Jaszkiewicz Dorota
VIIc przewodniczący: Majek Tomasz
zastępca: Kulon Karolina
skarbnik: Ziemniewska Karolina
VIIIa przewodniczący: Rosiakowski Sławomir
zastępca przewodniczącego: Siwek Joanna
skarbnik: Kupś Marzena
VIIIb Zastępca Przewodniczącego: Sibińska Edyta
Skarbnik: Galus Joanna
Przewodnicząca: Cugier Aleksandra

 

ZAŁĄCZNIKI:

								

Regulamin Rady Rodziców 2019-2020

Utworzono dnia 16.09.2019, 18:41

Zegar

Kalendarium

Październik 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny