Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu

Utworzono dnia 27.08.2021
Czcionka:

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

w Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu

 

Szczegółowa organizacja dla klas I:

 

Klasa I a – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Grażyną Kubacką w sali gimnastycznej w budynku D od godz. 8.00 - 8.30;

Klasa I b – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Joanną Topolską w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 8.45 – 9.15;

Klasa I c – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Karoliną Tecław- Mruk w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 9.30- 10.00;

Klasa I d – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Alicją Błaszyk w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 10.15 – 10.45;

Klasa I e – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Agata Schulz w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 11.00 – 11.30.

 

Po półgodzinnym spotkaniu w sali sportowej każda klasa z wychowawczynią  przejdzie do swojej sali lekcyjnej.

Prosimy, aby jednemu uczniowi towarzyszył jeden rodzic.

Szczegółowa organizacja dla klas II, III, IV, V, VI ,VII i VIII

Uczniowie klas  II, III, IV, V, VI ,VII i VIII spotykają się z wychowawcami w swoich salach o godz. 8.00. ( wg załącznika nr 1)

Po zakończeniu spotkania w klasach od godziny 9.00 rozpoczną się odwozy (w załączniku nr 2 plan dowozów i odwozów).

Załącznik nr 1

Klasa

sala

wychowawca

                           1a

101

Grażyna Kubacka

1b

23

Joanna Topolska

1c

28

Karolina Tecław – Mruk

1d

103

Alicja Błaszyk

1e

budynek E sala nr 2

Agata Schulz

2a

102

Marta Bartkowiak

2b

1

Ewa Hartwich

2c

107

Kinga Majka

2d

105

Danuta Pielucha

3a

2

Aleksandra Napierała

3b

24

Lucyna Kubala

3c

3

Wiesława Kozłowska

3d

25

Mariusz Pielucha

3e

C4

Magdalena Szymczak

4a

C5

Krzysztofa Stankiewicz – Wajde

4b

C10

Renata Antkowiak

4c

C3

Arleta Nowicka

4d

C9

Michalina Jadwiżak - Pietrucha

4e

C6

Hanna Janowska

5a

B03

Monika Skotnicka – Stróżyk

5b

C8

Paulina Jakobsze

5c

B01

Katarzyna Subsar

5d

C7

Jagoda Kaczmarek

6a

świetlica C

Anita Rutkowska

6b

B12

Dorota Stokłos

7a

A11

Beata Zdunek

7b

A01

Robert Winiecki

7c

B11

Sylwia Zagórska

7d

B02

Magdalena Łyskanowska

7e

S Gal. 2

Anna Woźna

7f

A14

Julia Springer

8a

S Gal. 1

Ewa Maćkowiak

8b

B13

Kinga Matelska – Graf

8c

A02

Małgorzata Śląska

8d

A13

Paulina Stawna

 

Załącznik nr 2

DOWOZY w dniu 1-09-2021r.

BUS

7:00 – ul. Orla, Kopanina,

 

BUS

7:00 – Stare,

7:05 – Kopanina Wieś,

7:10 – Gorszewice,

 

BUS

7:05 – Piersko,

7:10 – Bytyń,

7:15 – Stramnica,

7:15 – Witkowice,

7:20 – Gaj Wielki,

7:20 – Gorszewice/ ul. Jabłonowa,

7:24 – Sierpówko,

7:25 – Chlewiska,

7:35 – Kiączyn,

7:35 – Chrusty,

7:40 – Radzyny,

7:45 – Dolne Pole, Brzezno,

 

BUS

7:25 – Wierzchaczewo

7:27 – Pólko - ul. Okrężna

7:28 – Pólko - PKP

7:30 – Komorowo – ul. Jeziorna

7:32 – Komorowo

7:35 – Sokolniki Wielkie- szkoła,

7:37 – Sokolniki Małe

 

ODWOZY w dniu 1-09-2021r.

9:00 – Kiączyn, Stare, Kopanina Wieś, kopanina ul. Orla, Kopanina ul. Leśna, Sokolniki Wielkie

9:10 – ul. Wiśniowa, Sokolniki Małe, ul. Wierzbowa

9:15 – Radzyny, Chlewiska

9:25 – Brzezno, Dolne Pole

9:30 – Pólko, Wierzchaczewo, ul. Agrestowa, Witkowice, Bytyń, Piersko

9:35 – Gorszewice, ul. Jabłoniowa

9:45 – Komorowo

10:00 – Chrusty

10:05 – Sierpówko, Gaj Wielki, Stramnica

 

Dyrektor Szkoły

dr Sylwia Zagórska

Zegar

Kalendarium

Styczeń 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny