Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu
Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022
w Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu
Szczegółowa organizacja dla klas I:
Klasa I a – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Grażyną Kubacką w sali gimnastycznej w budynku D od godz. 8.00 - 8.30;
Klasa I b – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Joanną Topolską w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 8.45 – 9.15;
Klasa I c – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Karoliną Tecław- Mruk w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 9.30- 10.00;
Klasa I d – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Alicją Błaszyk w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 10.15 – 10.45;
Klasa I e – spotkanie dzieci i rodziców z wychowawcą - p. Agata Schulz w sali gimnastycznej w budynku D o godz. 11.00 – 11.30.
Po półgodzinnym spotkaniu w sali sportowej każda klasa z wychowawczynią przejdzie do swojej sali lekcyjnej.
Prosimy, aby jednemu uczniowi towarzyszył jeden rodzic.
Szczegółowa organizacja dla klas II, III, IV, V, VI ,VII i VIII
Uczniowie klas II, III, IV, V, VI ,VII i VIII spotykają się z wychowawcami w swoich salach o godz. 8.00. ( wg załącznika nr 1)
Po zakończeniu spotkania w klasach od godziny 9.00 rozpoczną się odwozy (w załączniku nr 2 plan dowozów i odwozów).
Załącznik nr 1
Klasa |
sala |
wychowawca |
1a |
101 |
Grażyna Kubacka |
1b |
23 |
Joanna Topolska |
1c |
28 |
Karolina Tecław – Mruk |
1d |
103 |
Alicja Błaszyk |
1e |
budynek E sala nr 2 |
Agata Schulz |
2a |
102 |
Marta Bartkowiak |
2b |
1 |
Ewa Hartwich |
2c |
107 |
Kinga Majka |
2d |
105 |
Danuta Pielucha |
3a |
2 |
Aleksandra Napierała |
3b |
24 |
Lucyna Kubala |
3c |
3 |
Wiesława Kozłowska |
3d |
25 |
Mariusz Pielucha |
3e |
C4 |
Magdalena Szymczak |
4a |
C5 |
Krzysztofa Stankiewicz – Wajde |
4b |
C10 |
Renata Antkowiak |
4c |
C3 |
Arleta Nowicka |
4d |
C9 |
Michalina Jadwiżak - Pietrucha |
4e |
C6 |
Hanna Janowska |
5a |
B03 |
Monika Skotnicka – Stróżyk |
5b |
C8 |
Paulina Jakobsze |
5c |
B01 |
Katarzyna Subsar |
5d |
C7 |
Jagoda Kaczmarek |
6a |
świetlica C |
Anita Rutkowska |
6b |
B12 |
Dorota Stokłos |
7a |
A11 |
Beata Zdunek |
7b |
A01 |
Robert Winiecki |
7c |
B11 |
Sylwia Zagórska |
7d |
B02 |
Magdalena Łyskanowska |
7e |
S Gal. 2 |
Anna Woźna |
7f |
A14 |
Julia Springer |
8a |
S Gal. 1 |
Ewa Maćkowiak |
8b |
B13 |
Kinga Matelska – Graf |
8c |
A02 |
Małgorzata Śląska |
8d |
A13 |
Paulina Stawna |
Załącznik nr 2
DOWOZY w dniu 1-09-2021r.
BUS
7:00 – ul. Orla, Kopanina,
BUS
7:00 – Stare,
7:05 – Kopanina Wieś,
7:10 – Gorszewice,
BUS
7:05 – Piersko,
7:10 – Bytyń,
7:15 – Stramnica,
7:15 – Witkowice,
7:20 – Gaj Wielki,
7:20 – Gorszewice/ ul. Jabłonowa,
7:24 – Sierpówko,
7:25 – Chlewiska,
7:35 – Kiączyn,
7:35 – Chrusty,
7:40 – Radzyny,
7:45 – Dolne Pole, Brzezno,
BUS
7:25 – Wierzchaczewo
7:27 – Pólko - ul. Okrężna
7:28 – Pólko - PKP
7:30 – Komorowo – ul. Jeziorna
7:32 – Komorowo
7:35 – Sokolniki Wielkie- szkoła,
7:37 – Sokolniki Małe
ODWOZY w dniu 1-09-2021r.
9:00 – Kiączyn, Stare, Kopanina Wieś, kopanina ul. Orla, Kopanina ul. Leśna, Sokolniki Wielkie
9:10 – ul. Wiśniowa, Sokolniki Małe, ul. Wierzbowa
9:15 – Radzyny, Chlewiska
9:25 – Brzezno, Dolne Pole
9:30 – Pólko, Wierzchaczewo, ul. Agrestowa, Witkowice, Bytyń, Piersko
9:35 – Gorszewice, ul. Jabłoniowa
9:45 – Komorowo
10:00 – Chrusty
10:05 – Sierpówko, Gaj Wielki, Stramnica
Dyrektor Szkoły
dr Sylwia Zagórska