Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu Indywidualnym

Utworzono dnia 14.02.2019
Czcionka:

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu Indywidualnym Szamotuły 13 lutego 2019 r.

 

                Dzisiaj, w środę 13 lutego 2019 r., w Szamotułach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu.  Gminę Kaźmierz reprezentowało 28 uczniów ze Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum.  Nasi reprezentanci zdobyli w sumie 20 medali!!!!!   Każdy zawodnik , nawet poza podium zdobywali punkty dla gminy.   Nie mamy jeszcze wyników  gmin, ale wg moich obliczeń Gmina Kaźmierz zdobyła II miejsce zaraz po Szamotułach. Najlepsi zawodnicy będą reprezentować  cały powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się 15 marca 2019 r. w Chodzieży. Życzymy powodzenia i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszych zawodów!

Szczegółowe wyniki:

Rocznik 2008 i młodsi

Magnowska  Gabriela                  25m dowolnym               24,87s                   III miejsceWojtanowska Jagoda                              25m dowolnym                         25,68s                   IV miejsce                                  Nowak Aleksandra                 25m dowolnym                                26,12 s                  V miejsce                                                    Nowak Zofia                                            25m dowolnym                                26,36s                   VI miejsce                                                         Figas Jakub                                        25m dowolnym                                22,07s                   IV miejsce                                                     Kirschke Ryszard                  25m dowolnym                               24,12s                               V miejsce                                                      Pańczak Grzegorz                                25m dowolnym                               26,97s                               X miejsce                                                                                Magnowska Gabriela                              25m grzbietowy                23,10s                   III miejsce                                                                        Tafelska Zofia                                    25m grzbietowy                23,69s                   IV miejsce                                                                                  Wojtanowska Jagoda                          25m grzbietowy         24,00s                   V miejsce                                                      Nowak Aleksandra                             25m grzbietowy                24,07s                   VI miejsce                                                                                           Nowak Zofia                                   25m grzbietowy         24,50s                   VII miejsce                                                        Bartkowiak Maja                             25m grzbietowy                25,78s                   VIII miejsce                                                           Kirschke Ryszard                        25m grzbietowy              24,03s                               III miejscePańczak Grzegorz                      25m grzbietowy               28,63s                   VI miejsce                                                                                                                                Tafelska Zofia                                  25m klasyczny                  27,69s                   I miejsce                                                                    Bartkowiak Maja                            25m klasyczny                  42,85s                   III miejsce                                                Figas Jakub                                 25m klasyczny                  34,19s                   II miejsce           

Rocznik 2006 i 2007

Ziemniewska Aleksandra           50m dowolny                   36,01s                   II miejsca                                                               Siwek Weronika                           50m dowolny                    38,19s                   IV miejsce                                           Burczyńska Lena                            50m dowolny                    44,25s                   X miejsce                                                          Nowakowska Martyna                  50m dowolny                             50,68s                   XIII miejsce                                                          Maćkowiak Malwina                  50m dowolny                               54,09s                   XV miejsce                                                                      Bączkiewicz Franciszek                  50m dowolny                               38,47s                   II miejsceFudala Kamil                                50m dowolny                   39,56s                   III miejsce                                                                          Przybysz Filip                                    50m dowolny                    40,69s                   IV miejsce                                                                                            Maćkowiak Jan                                50m dowolny                    44,04s                   VII miejsce                                                            Klapczyński Marcin                 50m dowolny                    52,50s                   X miejsce                                          Burczyńska Lena                               50m grzbietowy         50,14s                   V miejsce                                                                                 Siwek Weronika                       50m grzbietowy         51,08s                   VI miejsce                                                       Maćkowiak Malwina                        50m grzbietowy                52,53s                   VII miejsce                                                                                             Nowakowska Martyna                           50m grzbietowy         55,10s                   IX miejsce                                         Fudala Kamil                                     50m grzbietowy              48,69s                               I miejsce                                                   Przybysz Filip                                            50m grzbietowy              51,60s                   II miejsce                      Ziemniewska Aleksandra 50m klasyczny                  48,25s                   II miejsce                                                                                  Bączkiewicz Franciszek                                50m klasyczny                  44,82s                   I miejsce                                                                             Maćkowiak Jan                                               50m klasyczny                  56,78s                   III miejsce                                                                                      Klapczyński Marcin                         50m klasyczny                  1:21,75s               V miejsce  

Rocznik 2003-2005

Głowacz Nadia                                 50m dowolny                    43,16s                   IV miejsce                                                           Grabarczyk Dominika                            50m dowolny                    46,25s                   V miejsce                                                                                  Siwek Zuzanna                                              50m dowolny                    47,79s                   VII miejsce                                                            Marciniak Weronika                           50m dowolny                    50,91s                   VIII miejsce                                                                               Florczak Natalia                                 50m dowolny                    53,59s                   IX miejsceTomczak Miłosz                         100m dowolny                 1:16,03min         III miejsce                                                                         Kupś Adrian                                      100m dowolny                  1:21,84min         VI miejsce                                                                                             Dzieńdziura Aleksander                          100m dowolny                             1:21,88 min        VII miejsce                                                                      Głowacz Nadia                                  50m grzbietowy        48,36s                   III miejsce                                            Grabarczyk Dominika                  50m grzbietowy               54,12s                               IV miejsce                                    Siwek Zuzanna                                      50m grzbietowy               57,66s                   V miejsce                Nowak Mateusz                              50m grzbietowy              38,28s                   I miejsce                             Kupś Adrian                                               50m grzbietowy               44,60s                   IV miejsce          Marciniak Weronika                     50m klasyczny                               55,84s                   III miejsce                                    Nowak Mateusz                   50m klasyczny                  40,12s                   I miejsce                            Tomczak Miłosz                               50m klasyczny                  45,16s                   III miejsce                Dzieńdziura  Aleksander              50m klasyczny                  48,77s                   VI miejsce                         

 

                                                                                                              Anita Rutkowska, Zbigniew Filipiak

zdjęcia...

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny